OGŁOSZENIE

Dyrektor Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Nowym Tomyślu ogłasza nabór na stanowisko nauczyciela logopedy.

  1. Nazwa i adres placówki:

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna, ul. Emilii Sczanieckiej 1, 64-300 Nowy Tomyśl.

  1. Wymagania niezbędne na stanowisko nauczyciela logopedy:

Do składania ofert może przystąpić osoba, która spełnia następujące wymagania:

  • ukończyła studia w zakresie logopedii, na poziomie wymaganym do zajmowania stanowiska nauczyciela w danym typie szkoły lub placówki, oraz posiada przygotowanie pedagogiczne lub

  • ukończyła studia, na poziomie wymaganym do zajmowania stanowiska nauczyciela
    w danym typie szkoły lub placówki, i studia pierwszego stopnia lub studia podyplomowe, w zakresie logopedii, oraz posiada przygotowanie pedagogiczne,

  • posiada obywatelstwo polskie,

  • posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych,

  • nie była skazana prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe oraz nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne
    w sprawie o umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub postępowanie dyscyplinarne,

  • stan zdrowia pozwala na wykonywanie pracy na stanowisku nauczyciela-logopedy.

  1. Dodatkowe wymagania:

  • doświadczenie w pracy diagnostycznej i terapeutycznej,

  • posiadane cechy osobowości: ,

  • samodzielność i kreatywność,

  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych,

  • umiejętność kompleksowego wykorzystania posiadanej wiedzy,

  • umiejętność obsługi komputera (pakiet biurowy MS Office).

  1. Zakres obowiązków:

  • przeprowadzanie diagnozy logopedycznej dzieci i młodzieży,

  • prowadzenie zajęć logopedycznych oraz porad i konsultacji dla uczniów i rodziców
    w zakresie stymulacji rozwoju mowy uczniów i eliminowania jej zaburzeń,

  • podejmowanie działań profilaktycznych zapobiegających powstawaniu zaburzeń komunikacji językowej we współpracy z rodzicami uczniów,

  • wspieranie nauczycieli, wychowawców grup wychowawczych i innych specjalistów
    w udzielaniu pomocy psychologiczno – pedagogicznej,

  • szczegółowy zakres obowiązków określi zakres czynności.

  1. Warunki zatrudnienia:

  • praca w wymiarze 1,0 etatu,

  • pensum 20 godzin.

  1. Wskaźniki zatrudnienia niepełnosprawnych:

  • powyżej 2%.

  1. Wymagane dokumenty:

  • list motywacyjny,

  • życiorys z opisem przebiegu pracy zawodowej,

  • kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, staż pracy i kwalifikacje,

  • oświadczenie kandydata o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz pełni praw publicznych,

  • informacja z Krajowego Rejestru Karnego potwierdzająca brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe,

  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych
    w ofercie pracy do celów rekrutacji.

  1. Termin i miejsce składania dokumentów:

Wymagane dokumenty należy złożyć osobiście w sekretariacie Poradni od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 14:00 do dnia 28 stycznia 2022r. Dokumenty powinny znajdować się w zamkniętej kopercie oznaczonej imieniem
i nazwiskiem kandydata z dopiskiem:
Nabór na stanowisko logopedy.

Aplikacje, które wpłyną do Poradni po 28 stycznia 2022r. lub będą niekompletne, nie zostaną rozpatrzone.

Z wybranymi kandydatami zostaną przeprowadzone rozmowy kwalifikacyjne. Kandydaci zakwalifikowani zostaną powiadomieni o terminie przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej.

Brak załączników.

Opis zmian Data Osoba Porównaj
Artykuł został uwtorzony. czwartek, 30 grudzień 2021 13:13 Super User
Artykuł został zmieniony. środa, 19 styczeń 2022 21:40 Super User